Zapalenie błony śluzowej dwunastnicy oraz afunkcja prawej nerki

Witam od paru dni pobolewa mnie z prawej strony w podbrzuszu nie wiem jest to ból nieraz kłujący nieraz tępawy nieraz zaprzastaje dodam równierz że od kilkunastu lat odzywają się himorojdy które zaleczam czopikami dodam również że będąc w wojsku po badaniu kolanoskopi wykryto również zapalenie błony śluzowej dwunastnicy oraz afunkcję prawej nerki .Dodam również że pobolewa mnie kręgosłub w dolnej ćzęści szczegulnie przy zgięciach mam 43l jestem męszczyzną niewiem czy te urazy mają coś wspulnego

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.