Zapalenie błony śluzowej przewlekłe stopnia średniego

Witam, mam 29 lat niedawno przeszłam gastoskopie. Pobrano wycinek i oto opis proszę o interpretację: antrum - zapalenie błony śluzowej przewlekłe stopnia średdniego, o małej, miejscami średniej aktywności, z cechami przekrwienia, niektóre cewy gruczołowe poszerzone. infekcja H. pylori (-). trzon żołądka: zapalenie błony śluzowej przewlekłe stopnia małego, bez wyraźnych cech aktywności. infekcja H. pylori (-). jakie są zalecenia w tej sytuacji czy konieczna jest jakas terapia lekami?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecana byłaby jedynie terapia lekami z grupy inhibitorów pompy protonowej i ewentualnie zmiana nawyków żywieniowych. Proszę o konsultację z lekarzem rodzinnym. Pozdrawiam.