Zapalenie jelita grubego, silne bóle i krew w stolcu u 26-latka

Zapalnie jelita grubego, potworne bóle, krew w stolcu Witam 7 lat temu zdiagnozowano u mnie CU, ktore było leczone salazopiryna, obecnie od około 3 miesięcy mam rozwolnienia z krwią, od paru dni mam potworne bóle 'brzucha', sa jakies domowe sposoby, na łagodzeniu bólów, wiem ze wizyta u lekarza jest konieczna, niestety prywatnie mnie nie stać, państwowo fizycznie nie mogę (wzięcie wolnego = utrata pracy) Ile jestem w stanie pożyć nie lecząc tej choroby?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

wizyta u lekarza jest niezbędna, proszę zobaczyć czy w sobotę lub niedzielę lekarz na dyżurze Pana nie przyjmie, w przychodniach dowiedzieć się który z lekarzy ma dyżur do 20.00

Pozdrawiam serdecznie