Zapalenie stawu biodrowego, zapalenie ucha, krótkie reakcje skórne

Witam,proszę o interpretację wyników mojej 6 letniej córki:mocz-leukocyty 25,lekko mętny,reszta w normie.Krew-limfocyty 22%,granulocyty-73%,MCH 1,60 ,płytki krwi 461,MPV 8,0. Dodam,że już od ponad pół roku córka ma różne objawy:zapalenie stawu biodrowego,zapalenie ucha,krótkoczasowo reakcje skórne(wysypki i grzybiczne wysieki),powiększony trzeci migdał,zapalenie oskrzeli,upławy z dróg rodnych i katar(podobno alergiczny). Bardzo proszę o porade bo już nie wiem do jakiego lekarza się zwrócić.

Witam
Mogę tylko doradzić, że na wszystkie objawy dobrze spojrzeć całościowo. Prawdopodobnie wszystkie są wynikiem jednej choroby być może infekcyjnej. Nalezy rozważyć temat pasożytów lub chorób odzwierzęcych. Proponuje poszukać dobrego pediatrę w Pani miejscowości.