Zapis badania EEG głowy

Eeg głowy dziewczynka lat 12.zapis wykonany w czuwaniu.modyfikowany artefaktami ruchowymi i mięśniowymi.Zróżnicowany przestrzennie.symetryczny i synchroniczny.RZ nieobecna.czynność podstawową stanowią fale alfa 8-10Hz o amplitudzie do 18uV z domieszką bardzo nielicznych rozsianych fal theta 7Hz o amplitudzie tła.w okolicach przednich dominuje niskonapięciowa beta z domieszką fal alfa i nielicznych theta.HV i Fs bez istotnego wpływu na zapis.Zapis z pogranicza normy niskonapięciowy.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie, konieczna ocena przez lekarza neurologa.