Zaprzestanie krwawienia przy stosowaniu tabletek Teenia

W dniu 27.06. współżyłam, tego dnia tez ustalo krwawienie z brania tabletek Teenia-tabletki odstawiłam po 1wszym miesiacu, po stosunku nie rozpoczelam nowego opakowania, zabezpieczenie było prezerwatywa. Obecnie czekam na okres, dziś zrobiłam test, negatywny, ponadto mam od ponad tygodnia serowata wydzielinę z pochwy, przypomina czasami zapach cebuli, jest jej dużo. Co jest przyczyna brakuokresu? Dodam, ze mam regularne cykle nigdy nie brałam tabletek-kiedys Cilest-tylko m-c,okres był w terminie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli test został wykonany prawidłowo to można wykluczyć ciążę. Objawy mogą być spowodowane infekcją. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.