Zaróżowiona skóra po urazie - przyjmować jakieś leki, czy konieczna jest wizyta u specjalisty?

Dzień Dobry, Mam pytanie dotyczące siniaka. Mam zawroty głowy i zdarzają mi się upadki. Jestem w trakcie diagnostyki i przyjmuję Betaserc. 4 miesiące temu upadłam dość mocno na kolano- miałam przeciętą skórę. Nie byłam wtedy u lekarza rana goiła się długo. Aktualnie nadal w miejscu przecięcia skóra jest mocno zaróżowiona. Chciałam się zapytać czy wystarczy przyjmować jakieś witaminy, stosować jakieś kremy czy jednak powinnam skonsultować się z lekarzem, jeśli tak to z dermatologiem czy jakimś innym? Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy ranę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.