Zastosowanie leku Verrumal na rozdrapaną ranę

Witam, Od kilku dni stosuję lek na brodawki o nazwie Verrumal. Jak wynika z ulotki jest to dość toksyczna substancja. Przez nieuwagę nałożyłam dość gruba warstwę leku na rozdrapaną ranę. Czy powinnam się obawiać?

Dawka substancji toksycznej (5-fluorouracylu) jest zbyt mała, żeby zaszkodzić ogólnie na organizm, działa tylko miejscowo. Nic Pani nie grozi.