Zasypianie po zjedzeniu słodyczy

Witam, po zjedzeniu słodyczy zasypiam w trakcie lub zaraz po posiłku, w tym czasie nikt nie jest w stanie mnie dobudzić dopóki sama niedojdę do siebie. Zrobiłam badania i nie jest to cukrzyca. Co może być tego powodem ? I do jakiego specjalisty mogę się z tym zgłosić ? Nie chodzi mi o lekarza pierwszego kontaktu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym udać się do endokrynologa, być może przyczyną objawów jest hipoglikemia reaktywna poposiłkowa.
Pozdrawiam