Zatkany nos a kichanie i mokry katar

Dzien dobry od wczoraj mam zatkany nos, a do tego naprzemiennie kicham i mam mokry katar. Jak to skutecznie wyleczyc? Moze sa na to jakies naturalne metody? Dziekuje. Pozdrawiam Aleksandra

Witam,

Ważna jest odpowiednia ilośc snu i racjonalne odżywianie się. Proszę kupić sobie tabletki Cirrus, powinny trochę złagodzić dolegliwości, stosować je 1x1 dziennie rano. Dodatkowo może Pani zakupić wapno z witaminą C - pić dwa razy dziennie rozpuszczone w 3/4 szklanki wody + Rutinoscorbin 3x1 tabl.Na noc herbatka z lipy z miodem. Gdyby się nie poprawiało, to proszę udać się do lekarza, który Panią zbada,

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz