Zawroty głowy, duszności a RTG płuc

Witam! Od jakiegoś roku ciągle kaszle, mam duszności, ciągle kręci mi się w głowie jak idę, stoję, a nawet siedzę, mam dużo żółtej wydzieliny, a do tego od jakiegoś czasu czuję ból w klatce piersiowej. Ostatnie RTG płuc miałam rok temu i nic nie wyszło, a na zatoki kilka miesięcy temu i tomografie i RTG, ale wizyte mam dopiero za półtora miesiąca. Myślałam, że te zawroty głowy to od wzroku, ale jednak nie... Pomóżcie proszę!!

Aleksander Ropielewski

Bez oceny badań obrazowych i przeprowadzenia badania mogę jedynie się domyślać, że Pani objawy są spowodowane przewlekłym zapaleniem zatok przynosowych. Zdecydowanie sugeruję wizytę u lekarza,, najlepiej laryngologa,