Zawroty głowy i ból brzucha 2 tygodnie po stosunku

witam. Przez ostatnie kilka dni miewam zawroty glowy i ból brzucha po lewej stronie na dole lub w podbrzuszu. Czasem mam tez mdlosci. Nie pije i nie pale regularniu uprawiam sport. Czy to moze byc ciaza? Ostatni stosunek mialam 2 tygodnie temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest duża jeżeli był to stosunek niezabezpieczony czy przerywany w okresie dni płodnych. Proszę wykonać test ciążowy .