Zawroty głowy, mdłości, zaburzenia wzroku i zaburzenia mowy

Witam,mam duży problem z zawrotami głowy,mdłości,zaburzenia wzroku czasem zab. mowy.Zaczęło się ok rok temu sporadycznie,teraz objawy występują codziennie,są nie do zniesienia,zrobiłem rezonans mag. głowy,usg tętnic szyjnych,usg jamy brzusznej,rtg kręgosłupa,badanie krwi cukier,cholesterol(trochę podwyższony,od 3 lat zarzywam leki)nie palę,nie piję,uprawiam sport.Odwiedziłem wielu specjalistów i nikt nie może postawić jednoznacznej diagnozy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Jeżeli lekarz neurolog wykluczy przyczyny z jego dziedziny sądzę, że warto jest udać się do lekarza psychiatry.