Zawroty głowy od 3 miesięcy

Witam, mam 32 lata. Od prawie 3 miesiecy mam zawroty głowy codziennie. Oprócz tych zawrotow dochodzi drżenie ciala, suchosc w ustach, wysoki puls ponad 100 i uczucie jakbym miała zemdlec. Byłam u wielu specjalistów. Echo serca, tomografia i rezonans głowy ok. TSH na pograniczu, FT3 i FT4 w normie. Mam 3 małe guzy na tarczycy i torbiel na jajniku-nic groźnego. Neurolog stwierdził nerwice i dostalam tranxene. Po miesiącu mam odstawione leki bo wymiotowalam. Przyjmuje propranolol. Czy to nerwica?

Nerwicę powinien stwierdzić lekarz,który Panią diagnozował i poza fermakoterapią może/i powinien/dac skierowanie do psychologa lub psychoterapeuty.jeżeli tego nie zrobił,prosze się upomnieć.

Witam
Jeżeli neurolog stwierdził u Pani nerwicę,
to zapewne tak jest. Objawy, które Pani opisuje
często towarzyszą zaburzeniom nerwicowym.
W leczeniu tego rodzaju zaburzeń doskonale sprawdza się
farmakoterapia wspomagana psychoterapią.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani dolegliwości i dobierze
odpowiednią technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie