Zawroty głowy, problemy skórne i spóźnianie miesiączki

Witam. Mam pewien problem. Od dłuższego czasu pojawiają mi się zawroty głowy: zdarzają się od czasu do czasu, np. przy wzmożonym wysiłku (kiedy coś za szybko robię, albo wykonuje szybki ruch podnosząc coś z ziemi (głowa jest skierowana w dół)). Często pojawiają się u mnie problemy skórne: łuszczy mi się skóra twarzy. Dodatkowo teraz nie pojawiła się mi miesiączka ( zawsze występowała co 33-35 dni, zdarzało się czasem 38- 40. Ale teraz spóźnia się mi już 11 dni). Mam 18 lat. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z lekarzem. Opisane trzy rózne objawy nie muszą być ze sobą związane i każdy z oobna wymaga pogłębienie diagnostyki, a przynajmniej możliwości przeprowadzenia badania.