Zawroty głowy przy soku tętna

Witam. Mam pytanie. Mój problem dotyczy prawdopodobnie serca. Mialem wszystkie badania na serce echo , ekg ,ekg wysilkowe . Wszystko super morfologia mocz takze. Problem dotyczy pulsu . Gdy leze badz siedze wynosi 60 , gdy wstane skacze do 100 a nawet wiecej. Czuje sie wtedy , zle, lekkie zawroty glowy . Przy wysilku jest gorzej , zbierajac jablka z ziemi okolo godzine i po wstaniu moj puls wyniosl 160 -180 . Czulem sie bardzo zle , dodam , ze cisnienie wtedy tez skacze. Prosze o pomoc. Pozdr.

Marta Mielniczuk

Musi Pan skonsultować się z kardiologiem, jesli chodzi o dodatkowe badania, to może warto zrobić holter ekg.