Zawroty głowy, złe samopoczucie i nocne poty

Witam. Mam 20 lat. Od wczoraj zle sie czuje. Mam zawroty glowy, ogolne zle samopoczucie, ciśnienie 121/75, nocami się strasznie poce. Jestem otyły ważę 130kg 180cm wzrostu. Przechodze aktualnie angine biore antybiotyki ( bralem auglavin ale po 3 dniach lekarz przeszedl na Duomox ), gardło juz mnie nie boli. Moje pytanie to z kat sa te zawroty glowy ??

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Witam,
zawroty głowy mogą być wynikiem osłabienia organizmu przy infekcji oraz antybiotykoterapii.
Proszę przyjmować dużo płynów w ciągu dnia.
Jeżeli zawroty głowy utrzymają się po zakończeniu leczenia, wskazana będzie wizyta u laryngologa/neurologa.

pozdrawiam