Zawroty i nasilenie bólu głowy oraz wynik rezonansu magnetycznego głowy

witam. Przez ostatni czas kręciło mi się w głowie przez 3 tyg cały czas od rana do wieczora poczym kręcenie ustało ale nasilił sie ból głowy u góry. Nieraz tez bolą mnie uszy zrobiłam rm głowy i wyniki wyszły nastepujące:Zanik tkanki mózgowej płatów skroniowych-większe po prawej. W przednim biegunie prawego płata skroniowego torbielowaty zbiornik płynu o wym 20 x 30 x43. co to znaczy prosze o odpowiedz pozdrawiam

Wynik może wskazywać na torbiel po przebytym urazie, proponuje konsultować się z neurochirurgiem, pozdrawiam