Zażycie leku uspokajającego przy stosowaniu leków wziewnych na astmę

Witam czy mogę zażyć lek uspokajający gdzy biorę leki wziewne na astmę ? Chodzi mi tez o lek trittico od psychiatry , mam stwierdzona astmę chociaż wcześniej chodziłam do psychiatry i przepisał mi leki ale każdy inny lekarz zabrania mi ich zażywania, chodzi o to ze czuje jak cos tak jakby drży mi w klatce piersiowej lub w brzuchu i zaraz czuje ze sie denerwuje brak mi oddech czuje ucisk w gardle nie wiem co mam robic? Proszę o odpowiedz

Witam,
Na to pytanie może odpowiedzieć specjalista po osobistej konsultacji. Zachęcam do skontaktowania się z lekarzem z którym jest Pani w kontakcie lub innym lekarzem.
Pozdrawiam,

Witam, polecam kolejna konsultacje z lekarzem psychiatrą w celu dobrania farmakoterapii oraz podjęcie psychoterapii, w związku z zaburzeniami lękowymi, takie leczenie daje lepsze efekty niż sama farmakoterapia. Pozdrawiam serdecznie.