Zdjęcie RTG kręgosłupa a możliwość wyleczenia
Dzień dobry. Zdjęcie rtg kręgosłupa szyjnego wykazało początkowe zmiany zwyrodnieniowe w postaci pogrubiałych nierównych blaszek granicznych oraz osteofilów ,na kilku poziomach objawy niestabilności .Wysokość trzonów i szerokość szpar zachowana .Fizjologiczna lordoza zniesiona .Mr kręgosłupa szyjnego -minimalne zmiany zwyrodnieniowe wyrostków haczykowatych trzonów C2 C3 C4 z minimalnym zwężeniem otworów międzykręgowych.Czy to się da wyleczyć żeby nie czuć było strasznego bólu ..

KOBIETA, 59 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Zmian nie można cofnąć. Można zapobiec pogłębianiu zmian przez ćwiczenia oraz fizjoterapię np ultradźwięki, lasery. Sugeruję zgłosić się do fizjoterapeuty.
Pozdrawiam.