Zdrada w pracy a odzyskanie żony

Witam JAk mogę spowodować aby Żona pozwoliła mi wrócić po zdradzie emocjonalnej i częściowo fizycznej (bez sexu). Wszystko wydażyło się w kwietniu z wspołpracownicą a w zasadzie podwładną. Miała problemy starałem ją się pocieszyć i po 3 miesiącach nstąpił pierwszy pocałunek kilka dni później kolejny. Zona dawała mi kilka razy szansę aby powiedzieć całą prawdę ale nie potrafiłem 5 miesiecy od 2 tygodni wie wszystko i powiedziała ze nie da rady że nic już nie ma .
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
Dla Pana, to co się stało, nie ma znaczenia, dla żony sprawa wygląda inaczej.
żona czuje się poniżona w oczach ludzi , którzy o tym wiedzieli, a szczególnie w oczach Pana podwładnej.
Nie łatwo przychodzi wybaczenie zdrady. Osoba zdradzona czuje się oszukana, okłamywana, w więc, traci zaufanie do partnera.
To utracone zaufanie jest największym problemem w procesie wybaczenia.
Zranionych uczuć żony nie uleczy Pan tłumaczeniem, że to co było nie ma dla Pana znaczenia, że Pan ja kocha ...itd.
Proszę zmienić taktykę , kiedy ona mówi, że nie da rady, że nic już nie ma, proszę przyznać jej rację, to znaczy, powiedzieć, rozumiem ciebie i to co czujesz, jaki muszę się wydawać dla ciebie wstrętny, jak musiałaś mnie znienawidzić. Masz prawo do odrzucenia mnie ze swojego życia, po tym co zrobiłem. Uszanuję każdą twoją decyzję.
Ona oczekuje zrozumienia , ona oczekuje, że Pan będzie rozumiał jej uczucia. Kiedy Pan przekonuje ją , że to co było, nie miało znaczenia, wysyła pan komunikat: " nie powinnaś się czuć tak , jak się czujesz".
Pozdrawiam
Dorota Kotarska

Bardzo trudno jest odbudować związek po zdradzę, ale jest to możliwe pod warunkiem ze obie strony tego chcą. Pana zona w chwili obecnej czuje się upokorzona, zraniona i nie widzi ja rozumiem Państwa wspólnej przyszłości. Jedyne co może Pan teraz zrobić to być cierpliwym i dać żonie trochę czasu, jednocześnie starając się pokazać, że Panu zależy. Zachęcam również do wizyty u psychologa, być może specjalista będzie w stanie pomoc w odbudowaniu wzajemnych relacji.