Zdrowe i wysokokaloryczne produkty żywnościowe

Witam, próbuję przytyć i szukam produktów wysokokalorycznych i zarazem zdrowych. Ostatnio natknęłam się na awokado. Niestety znalazłam tylko takie artykuły, gdzie napisane jest, jak go spożywać, by schudnąć. Czy mimo tego owoc ten w jakiejś mierze pomoże mi przytyć? Jeśli tak, to z czym go jeść? Pozdrawiam

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

awokado jest wysokolarycznym owocem. Do diety na masę
polecam sałatkę z serem feta, migdałami, suszonymi owocami i pestkami dyni w sosie vinegret.

Pozdrawiam serdecznie