Zerwanie przez dziewczynę z powodu kłótni

bylem z dziewczynya 1.6roku kochalem ja wiedzialem ze ona mnie tez,ostatnio zaczelismy sie klocic,robilem jej problemy ze wychodzi z kolezanka,wiem ze zle robilem,zerwala ze mna przez sms,pisze ze nie kocha ze nie chce ze mna byc,gdzie tydzien przed mowila pisala ze mnie kocha,zalamalem sie,boje sie ze wpadne w depresje,bardzo ja kocham,czuje ze ona mnie tez,tylko nie chce teraz rozmawiac,spotkac sie,nie moge jesc nie moge spac,jak namowic ja na spotkanie??

Witam,

rozstania to trudne przeżycia i wyobrażam sobie, że cierpi Pan walcząc z poczuciem pustki i samotności po odejściu dziewczyny. Na pewno trudno Panu pogodzić się z taką rzeczywistością , szczególnie po tak nagłym zerwaniu na pewno pojawia się pytanie : dlaczego doszło do rozstania i co dalej...
Nie ma uniwersalnej recepty/planu na zachowania które pozwolą nakłonić partnerkę do powrotu, do zmiany decyzji.
Jednak może warto byłoby przemyśleć, powody które skłoniły partnerkę do zakończenia związku?
Proszę dać sobie i dziewczynie czas na przemyślenie tego co było trudne w związku, czasem taka "przerwa" pozwala opracować "strategię poprawy" - pozwalającej uratować relacje w związku i wdrożyć zmianę trudnych zachowań, które doprowadziły do rozstania.
Jeśli uzna Pan, że nie ma możliwości nawiązania ponownie relacji i będzie potrzeba pomoc by podnieść się z "dołka" to zachęcam do skorzystania z pomocy psychoterapeuty.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witaj, jeśli dziewczyna na obecną chwilę nie chce się spotkać to spróbuj dać jej troszkę czasu- zdaję sobie sprawę jak jest to dla Ciebie trudne ale mimo wszystko- myślę że nabranie dystansu, zatęsknienie za sobą, danie szansy ochłonięcia, nie naciskanie mogą przynieść pozytywne efekty dla Was obojga. Pozdrawiam