Zgrubienia rozsiane po całym ciele

Dzień dobry. Mój mąż ma 26 lat... i problem z "tluszczakami". Są to zgrubienia rozsiane po całym ciele m.in. uda, brzuch, przedramiona, kręgosłup, pośladki. Czy są one niebezpieczne dla zdrowia? Jak wygląda i ile trwa rekonwalescencja po zabiegu usunięcia? Czy należy usuwać je z jakimis odstepami w czasie czy można usunąć wszystkie jednego dnia? Czy zabieg jest bolesny? Z gory Dziękuję za odpowiedz

Jeżeli ilość tłuszczaków jest tak duża, usuwanie nie koniecznie może przynieść efekty. Mogą pojawiać się kolejne. Taka uroda. Na raz usuwa się maksymalnie po kilka zmian i bolesne (trochę) jest znieczulenie. Gojenie trwa kilka dni i nie wyłącza najczęściej pacjenta z normalnego życia codziennego. Zależy wszystko od wielkości zmian. Proszę udać się na konsultację.

Konieczna konsultacja u doświadczonego chirurga , który po zbadaniu podejmie decyzję co do dalszego postępowania!!! z.żurawski