Zgrubienia z ropą w małżowinie nosowej

Witam, Od dłuższego czasu od wewnętrznej strony małżowiny nosowej pojawiają się biało-przeźroczyste kulki/ropa(?). W ostatnim czasie często jestem przeziębiony i ciągle smarkam - czy to może mieć na to wpływ? Bo to trzyma się w nosie dość długo i mocno boli.. Jest jakaś szansa pozbycia się tego? Bo znowu jestem przeziębiony i ciężko mi nawet dotknąć nosa.. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie Laryngologiczna. Proszę koniecznie udać się do lekarza laryngologa