Złamanie kości przedramienia a kuracja sterydowa

witam miałem złamanie przedramienia kości promieniowej 01.08.14 i do teraz nie ma pełnego zrostu można powiedzieć że idzie to strasznie mozolnie mogę w takiej sytuacji prosić o jakąś krótką kuracje sterydową żeby zwiększyć szybkość zrostu kości? aktualnie miałem tylko osteogenon i pare zastrzyków kalcetoniny ale mój organizm źle reagował na kalcetonine(ciepła twarz, brak apetytu itd) co może mi przepisać jeszcze lekąrz z poważniejszych środków bo niemam zamiarów przechodzić ponownej operacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zdecydować czy można jeszcze stosować leczenie zachowawcze czy konieczne jest leczenie operacyjne, .