Złe samopoczucie po skaleczeniu przez fryzjera

Fryzjer wypróbował na mnie podgalarkę, zakończoną obracającą się żletką, ktorą robi się przedziałek. Niestety skaleczył mnie nią -W kilku miejsach pojawiły się czerwone kropki z których leciała krew. Spryskał mi to jakimś fryzjerskim preparatem odkażającym. Praktycznie momentalnie, po wyjściu, zacząłem czuć się dziwnie - splątanie umysłowe, mgiełka przed oczami. W domu przemyłem to wodą utlenioną. (piekło i wciaz slady krwi). Czy powyzsze objawy na coś Panstwu wskazują (infekcja?). Dziekuje

Lek. Katarzyna Szymczak

To raczej zbieg okoliczności albo reakcja alergiczna na jakiś preparat fryzjerski, jeśli objawy sie powtórzą sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam