Złe ukrwienie a podwójne widzenie i ból głowy

Czy przyczyna podwojnego widzenia moze byc zle ukrwienie? W dniu kiedy dostalam podwojne widzenie (SM wykluczone) i ono mi pozostalo tzn. pojawia sie i znika, najgorzej z ogladaniem tv i prowadzeniem auta, mialam jednostronny bol glowy, zawroty, wymioty i trzesace kolana, tego trzesienia nie moglam opanowac. Nie bylam zaziebiona nie mialam problemow z moczem. A wyniki byly nastepujace: kreatnina 53 mmol/l, hematokryt 0,351; hemogl 7,8; eryt 3,86; leuk 14,3; MCH 2,01 fmol/l.Dziekuje. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udanie się do lekarza rodzinnego, który na podstawie oraz badania lekarskiego będzie mógł skierować na odpowiednie badania/konsultacje. Być może konieczna będzie opinia neurologa/okulisty. Także trzeba poszukać przyczyn niedokrwistości.