Źle wyczyszczona rana w trakcie zabiegu

gdy ucisnąłem bliznę gdyż dalej lała się ropa, ale po uciśnięciu z rany gdzie wydobywała się ropa WYSKOCZYŁ KAWAŁEK DREWNA !!! DŁUGI NA 0,5cz i szeroki na 1minimetr. I teraz moje pytanie co w takim przypadku powinienem zrobić ??? bo nie wiem czy w ręce nie mam jeszcze " czegoś" bo najwidoczniej po 2 operacjach rana i tak NIE ZOSTAŁA DOBRZE WYCZYSZCZONA !! cO POWINIENEM TERAZ ZROBIĆ ??? Czy mam prawo do SKARŻENIA lekarza w sądzie ??? Proszę o szybką odpowiedź.

Witam. A skąd wzięło się to drewno w ?ręce. Oskarżył bym tego który to tam wsadził. Próby usunięcia ciała obcego są zawsze ryzykowne i czasami trudno zdecydować się na rozległe "harakiri" w jego poszukiwaniu - czasami można więcej zaszkodzić niż to warte..