Zmęczenie, bóle głowy i senność przy anemii

mam anemie. Przyjmuje zelazo ale czuje sie bardzo zle. Jestem niewiarygodnie zmeczona mam zawroty i bole glowy jestem senna i jest mi zimno. Po jakim czasie to wszystko ustapi i poczuje sie lepiej? Obawiam sie o prace ze moge dłuzej nie dac rady

S a to objawy towarzyszace anemii. Nie znam poziomu wartości pani ukladu czerwonokrwinkowego,ale musi uplynąc kilka tygodni zanim odczuje Pani istotna różnice