Zmęczenie, problem z koncentracją i podwyższone ciśnienie a początek menopauzy

Witam mam 42 lata ,miesiączkuje prawie normalnie ( cykl 1-2 różnicy ostatnio krwawienie jakby mniejsze ) . Ostatnio trochę źle się czuje , jestem zmęczona , zdenerwowana z moją koncetracją jest trochę gorzej , przed miesiączką płaczliwa, zaraz po miesiączce miałam podwyższone ciśnienie 150/100. Robiłam morfologię wszystko jest w normie i cukier i TSH też, mam jedynie podwyższony cholesterol 230 , miałam też zwroty głowy , czy to może być początek menopauzy?Czy moje hormony zaczynają wariować

Magdalena StusiĹska

Być może jest to początek menopauzy. Proszę jednak konieczne zadbać o unormowanie ciśnienia i cholesterolu!