Zmęczenie, zaparcaia i stres a operacja tarczycy

Jestem 1,5 roku po operacji tarczycy, jeden płat wycięty. TSH ft3 i ft4 w normie, a cały czas źle się czuje. Jestem zestresowana wiecznie zmęczona i cały czas walczę z zaparciami. Ostatnio odkryłam brak magnesu, więc uzupełniam go. Pomimo to nogi dalej bola i drętwieją czasami ręce. Potas w normie. Gdzie szukać przyczyn moich nerwów,zaparć,zmęczenia ?

Witam. Na pewno należałoby wykonać inne podstawowe badania krwi. Na pewno konieczne jest zbadanie Pani przez lekarza rodzinnego. Poza tym rozważyłbym najzwyklejszy w świecie urlop, byćmoże objawy są rzeczywiście związane ze zmęczeniem