Zmiana izoechogeniczna znajdująca się w miednicy

Witam,mam pytanie co oznacza zmiana izoechogeniczna wilkości 89mm x 59mm znajdująca się w miednicy małej nieco po lewej stronie i czy można to leczyć,czy ze względu na wielkość wymaga usunięcia operacyjnego.

Izoechgeniczna tzn. , .ze daje taki sam sygnał odbicia jak otaczające tkanki.O operacji nie mogę się wypowiedzieć bo za mało wiem o położeniu guza,jego kontaktu z sąsiadującym narządami itd.