Zmiana koloru oczu u 20-latki

Witam,chciałam się dowiedzieć czy kolor oczu może się zmienić. Moje pytanie wynika z tego że odkad pamiętam miałam zielone oczy(chociaż ludzie mylili z niebieskimi je(u mnie w rodzinie najbliższej każdy ma niebieskie))od kilku dni zauważyła że mam niebieskie oczy z przebarwieniami zielonego. Co mogło wpłynąć na taką zmianę? Pozdrawia i z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.