Zmiana opatrunku po operacji tarczycy

witam mam pytanie moja mama miała operację tarczycy i jutro wychodzi do domu jestem trochę przestraszona bo nie wiem jak zmieniać opatrunek proszę o jakoś radę......moja mama ma uczulenie na plastry czym innym omgę to zastąpić????????

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, wszelkich informacji dotyczących pielęgnacji rany otrzymają Panie w trakcie wypisu ze szpitala. Co do plastrów istnieją specjalne plastry hipoalergiczne. W przypadku braku instrukcji od lekarza proszę najlepiej udać się do pielęgniarki oddziałowej, która wszystko wyjaśni. Pozdrawiam