Zmiana skórna z czarnym czubkiem na nosie

Witam, we wrześniu na nosie pojawił się a'la pryszcz z czarnym punktem. Spróbowałem go wycisnąć, lecz nie udało mi się i tylko powstało zaczerwienienie. Po krótkim czasie powstała ta "wodnista góreczka" z czarnym punktem, więc znów spróbowałem to usunąć i teraz sytuacja się powtarza. Co może być tego przyczyną? Czy to coś groźnego? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam. ;)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno odpowiedzieć na to pytanie nie widząc zmiany. Jeżeli to Pana niepokoi proszę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam