Zmiany alergiczne na stopach i innych częściach ciała

Witam!Jakieś 3 tygodnie temu pojawiło sie u mnie uczulenie.Początkowo tylko na stopach,póżniej jednak zaczęło sie pojawiać na innych częściach ciała.Tylko twarz nie jest pokryta czerwonymi krostkami ,które bardzo swędzą.Byłam z tym u Dermatologa,stwierdził ze to objaw alergiczny może na pokarm ,lub środki chemiczne typu proszek do prania.Ja jednak niczego nie zmieniałam więc nic specjalnie nie podejżewam.Dostałam maść Elosone i tabletki na noc Lirra 5 mg,niestety nic nie pomogło co robić?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pani dolegliwości. Proszę zgłosić się do dermatologa jeszcze raz aby zdecydował czy należy zmienić leczenie.

Pozdrawiam.