Zmiany skórne na dłoniach i kostkach oraz bóle stawów

mialam zmiany skorne na dloniach kostkach-dermatolog leczyl maściami przez dwa lata-w miedzy czasie zaczely mnie bolec stawy-reumatolog stwierdzila ze moze kiedys bede miala problem ze stawami reumatologicznie ale nie teraz-po 2 latach dermatolog stwierdzila ze to moze łuszczyca-a w jej slad poszla reumatolog i stwierdzila łuszczycowe zapalenie stawow-brałam metex 20 mg podskornie ale zle sie czulam i teraz biore tylko aglan-jak bolalo tak boli-czy z zastrzykiami czy bez

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u prowadzącego reumatologa, który zmieni sposób leczenia.