Zmiany włókniste u podstawy płuc

Witam jestem po badaniu TK jamy brzusznej i miednicy gdzie stwierdzono zmiany wlokniste u podstawy pluc torbiele neret P i L prostata 39x56x44 zmiany zwyrodnieniowo- wytworcze na przednio bocznych krawedziach trzonow kregow przesuniecie trzonu kregu S1 o 3mm struktury sklerotyczne w glowach kosci waska tetnica watroby odchodzi od tetnicykrezkowej gornej ,po za tym choruje na niedokrwiennosc serca choroba wzodowa refluks wirusowe zapalenie watroby typ B .Prosze o odpowiedz .Pozdrawiam Marek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku liczne nieprawidłowości powinny zostać ocenione w oparciu o szczegółowe dane kliniczne. Nie napisała Pani bowiem rzeczy najważniejszej, tj. z jakiego powodu wykonane zostało badanie i jaki miało cel.