Zmiany zwyrodnieniowe lewego stawu skokowego w postaci miernie zwężonej szpary stawowej

Witam, proszę o interpretację opisu zdjęcia rentgenowskiego stawu skokowego.(kobieta, 53l) Wynik: Stan po złamaniu kostki bocznej lewego stawu skokowego. Zmiany zwyrodnieniowe lewego stawu skokowego w postaci miernie zwężonej szpary stawowej z dziobkami kostnymi przy krawędziach. Przy chodzeniu odczuwam ból (ukłucia). Noga złamana byłą 35 lat temu. Dziękuję, Barbara

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na pourazowe zaburzenia w obrębie stawu skokowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.