Zmiany zwyrodnieniowe w materiale krążków międzykręgowych po operacji przepukliny kręgosłupa
witam jestem po operacji przepukliny kregoslupa prosze o wyjasnieni wynikow mr;zmiany zwyrodnieniowe w materiale k m-kregowegol5-s1 pod postacio dehydratacji i obnizenie wusokosco,na poziomie l4-l5 szerokopodstawna uwypuklina materialu k m-kregowego modelowany przedni zarys worka oponowego,ograniczenieobjetosc obu zachyłkow bocznych;pogrubiale wiezadlo zołte.spłycona fizloogiczna lordoza ledzwiowa.
ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik MRI wskazuje na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego (dehydratacja, obniżenie wysokości, spłycona fizjologiczna lordoza, itd...). W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących postępowania proszę porozmawiać z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.