Zmienna osobowość, huśtawki nastroju i chaos w głowie

Mam taki problem, odczuwam, że moja osbowość jest strasznie zmienna, mam chaos w głowie, huśtawki nastrojów, dużo analizuję swoje wnętrze, moja pewność jeszcze niedawno była wysoka, teraz jest niska, pracując nad sobą odnoszę wrażenie że się cofam w rozwoju. Mam jeszcze coś takiego, że jeszcze niedawno umiałem się porozumiewać dobrze z ludźmi, teraz jest tak, że jak rozmawiam z ludźmi nawet mi bliskimi to odczuwam pustkę w głowie. Czy ktoś mi może nakierować co to może być?

Dzień dobry, nie jest możliwe nakierowanie pana na podstawie tak krótkiej informacji. Jeżeli problemy rzeczywiście utrudniają panu funkcjonowanie proszę się skontaktować z psychologiem i dokonać pełnej diagnozy. Pozdrawiam.