Zmniejszanie się źrenic przy Metocardzie

Witam mam 2pytania .choruje na tachykardie przyjmuje metocard 50 NW czy to od tego ale moje źrenice czasem są bardzo malutkie lub jedna jest duza a druga mała .co to oznacza? Głową boli mnie tylko przy zatkach chorych dodam ze mam skrzywienie kręgosłupa i szyji.2 pytanie to wzielam zatamax antybiotyk jedno brązowy MJ pytanie brzmi jaka dietę stosować lub preparaty by szybko postawiły mnie na nogi po antybiotyku .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Metocard nie wpływa na źrenice. Jeśli zatem bywają one nierówne lub zauważyła Pani jakiekolwiek inne nieprawidłowości, warto skonsultować się ze specjalistą okulistą oraz neurologiem. A propos antybiotykoterapii: proszę stosować dietę lekkostrawną pamiętając o spożywaniu jogurtów.