Znamię niejednorodne barwnikowo

Dermatolog stwierdził że na nodze mam znamię niejednorodne barwnikowo. Nie ma innych niepokojących cech i mam za pół roku to skontrolować. Czy nie lepiej je wyciąć? Trochę się denerwuje czy to nie jest coś poważnego.

Jeśli ma Pani wątpliwości i nie będzie Pani przeszkadzać blizna na w tym miejscu to proszę wyciąć znamię .
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Zapraszam do siebie na badanie dermatoskopowe całego ciała na ul.Mokotowską 15,tel.rej.223314140! zbigniew żurawski, pozdrawiam