Znieczulica skóry uda po porodach

Witam, po pierwszym porodzie pojawiła się u mnie swego rodzaju znieczulica skory uda, teraz jestem po drugim porodzie i objawy te nasily się do tego stopnia, ze mam wrażenie jakbym nie miała nogi, jakby to nie moja noga wisiała pode mną. A jednocześnie podczas dotyku nawet laskotanie sprawia mi ból. Stad moje pytanie, cóż to i czy lekarz rodzinny mnie nie wysmieje przy znajomych jako pacjentkę tygodnia Pozdrawiam Joianna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z neuralgią. Lekarz rodzinny powinien Panią skierować do neurologa.