Zniekształcenie kości twarzoczaszki a wynik badania krwi

Zniekształcenia kości.Staw łączący moją szczękę z kością jarzmową się powiększyl(duża wystająca kulka)a kość przy niej się zapadła ("dziura"przy uchu)Boli mnie ta kość przy dotykaniu i jedzeniu.Ostatnio kolejna kulista chrzastka przyczepiła mi się do kości łuku brwiowego, ból był taki jakby mi miało oko wypchnąć na zewnątrz.Ponadto w badaniu krwi podwyższone wartości MCH-36,0,MCV-98,6,MCHC-36,4,RDW-CV-13,6%,eryt. 4,15 pozostałe wyniki w normie.Co to może być?Do jakiego lekarza powinnam pójść?

Renata GrzechociĹska

Parametry te są niediagnostyczne. Proszę udać się do chirurga.