Zobrazowano twór wpuklający do lewego przedsionka

.Konsultacja kardiologiczna - zobrazowano twór wpuklający do lewego przedsionka, pozostałe wyniki w normach , wykonano w SOR z powodu dysfunkcji, [od str.lewego przedsionka w projekcji koniuszkowej widoczna kulista struktura o wym.2,3x2,6cm, wpuklająca się w lewy przedsionek, raczej aorta wstępująca ]zlecono TK kl.piers.w tr.ambulatoryjnym... Aktualnie żona jest w szpitalu w celu ustalenia przydatności organizmu do dalszej hospitalizacji HER2

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem jakie jest pytanie. Z pewnością konieczna jest wizyta u kardiologa w związku z prawdopodobnym tętniakiem.