Żółtawa, lepka wydzielina z sutka

Witam! Chciałam zapytać o czym świadczyć może żółtawa lepka wydzielina z sutka? Dodam,iż pierś mnie nie boli, ani nie różni się kształtem i wyglądem od drugiej.Wydzieline zauważyłam dzisiaj podczas prysznicu raz się wydobywa a raz nie.Dodam że w ciąży nie jestem..robiłam test.Z góry dziękuję za poradę ....

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisany objaw może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Wskazane jest oznaczenie poziomu prolaktyny i skonsultowanie go z ginekologiem - endokrynologiem.