Zrośnięte palce a możliwe przyczyny

witam od urodzenia mam 6 palców u stóp i 3 ostatnie zrosniete .czy to oznacza ze komórki sie zmutowały i teraz jestem narazona na jakies powazne choroby,ze zdrowe komórki mogą sie mutowac?bardzo sie tego boje prosze o porade.pomiedzy 4 a piatym palcem jest tylko skóra zrosnieta.

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw. Tego typu defekt nie wiąże się ze zwięksoznym ryzykiem mutacji i zachorowań w przyszłości o ile nie jest to składowa zespołu wad genetycznych.