Zwalczanie otyłości u 19-letniej osoby

Witam.Czy ja jeszcze mogę trochę urosnąć ? 18,5 lat za 3 miesiące 19 i 164 cm i do tego otyłość .Mam przez to duży kompleks i jestem zamknięty w sobie boję się nowych kontaktów i rzadko wychodzę ze znajomymi,a wszystko przez ten wzrost bo otyłość można zwalczyć,świadomość,że już zawsze taki będę jeszcze bardziej mnie frustruję i dobija emocjonalnie.Dziękuję za pomoc.Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.